Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

ARCHIV EXPEDIC

Transylvánské Alpy jih

(7.8. - 13.8.2016)

Datum Zpráva
13.8. Ráno azuro, rak jsme se vydali směr Turda, kde jsme navštívili solný důl. Pak jsme to vzali na Padis, přes hřeben do Stana, v BEIUS pozdravili moje kamarády a teď táboříme na pláních, kde se pasou vodní buvoli... Ráno vyrážíme domů. Za všechny zdraví Náča
12.8. Včera odpoledne nás dojel Roman , bohužel, expanzku jen zalepili, ale snad to vydrží, vyrazili jsme společně zatábořit. V noci bouřka a přívalový déšť. Ráno jen mrholilo, ale vydrželo to až do odpoledne. Teď přeplouváme na přívozu a vyrážíme opět na hřebeny. Odpoledne vydrželo bez deště, ale vše bylo podmáčené, tak jsem si ustlal v kolejích po LKT i z kopce, tak dělal parťák bahňáka... :)
Ted prší, tak máme podplachetní posezení. Snad se do rána vyčasí.
11.8. Dnes jsme najeli na hřeby proti silnici Trans Alpina, začal trošku offroad J:). Romanovi včera odešlo víčko na exepanzce, tak jsme odpoledne jeli fo sevisu, čeká na novou expanzní nádrž. My pokračujeme na další trasu, snad se večer sejdeme... Zažili jsme další nádherný den, po hřebenech Transylvánských Alp...
10.8. Pokračujeme po hřebenech.
9.8. Dnes táboror 825m,příjemné počasí, uz konečně stará dobrá prachovka, roztrhaná erozí. Dnes vystoupáme na hřebenech přes 2000m.
8.8. Právě jsme 2160m vysoko a koukáme na cestu Trans Alpina, která se klikatí pod námi. Je to už dvouproudová asfaltka č. C67, když jsme po ní jeli, poprvé v říjnu 1997, kdy jsme objevili Rumunsko jako offroadový ráj, bylo to úzká prašná cesra, prohazovali jsme na ní závěje je sněhu. Prostě nic není jako dřív...
7.8. Dnešní info bych začal, že nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo - v rumunsku přibylo mnoho km dálnic a v podstatě po LUGOJ, by jste nepoznali, že jste v zemi hrábě Drákuli.
Naštěstí je spousta míst, kde je to jako dřív a už uz taboříme a máme pohodičku...

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.