Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

VIII. Off-roadové setkání - Chlaponice

(13.5. - 15.5.2011)

Loňské víkendové setkání TouaregClubu bylo výjimečné tím, že jste si v rámci jeho konání mohli jako první vyzkoušet a osahat největší novinku Volkswagenu roku 2010 – nový Touareg. Což mě osobně velmi potěšilo, když jsem viděl, jak velkou radost Vám naše novinka udělala. Z časových důvodů pak už bohužel nebyl prostor pro Vás uspořádat podzimní víkendové setkání, tak, jak jste byli zvyklí. A tak jsem se rozhodl, že to letošní, jarně / letní víkendové setkání uděláme pro Vás ve zcela jiném duchu, než jak jste byli zvyklí. Drtivá většina z Vás hodnotila loňské setkání jako to nejpovedenější, nicméně mnozí z Vás také zatoužili po večerním posezení u ohně a po klábosení s ostatními Touaregáři. Letošní jarně / letní víkendové setkání budou proto dvě. A Vy si budete moci vybrat, kterého se zúčastníte.

První, které proběhne v termínu 13. – 14. 5. pod názvem „TouaregOff-RoadCamp“ bude určeno těm z Vás, kteří máte minimální off-road výbavu, jako je střešní stan (nouzově i klasický pozemní stan, ale pozor, večer a v noci bude od země ještě hodně zima), stoleček, židličky, vařič atd., a kterým nebude vadit ještě večerní a noční zima. Příjezd bude 13. 5. v pátek (teď jsem si uvědomil, že půjde o 13. pátek, tak doufám, že se nic nestane:o). Čeká Vás táborák, opékání buřtů, výborný guláš z polní vojenské kuchyně, kytara a pokud to podmínky dovolí, promítání fotek a videa z předcházejících expedic. Večer bude ještě zima, spát se bude v lese nebo na louce, takže bude potřeba se pořádně obléct. Druhý den, tj. 14. 5. ráno budíček a po individuální snídani ježdění v terénu. Konec dne bude kolem 17hod. Druhé víkendové setkání „TouaregOff-RoadDay“ proběhne hned den následující, tj. 15. 5. a bude určeno pro ty z Vás, kteří budete chtít přijet ráno, zařádit si v terénu a odpoledne zase odjet. Ideální pro ty z Vás, kteří ještě nedisponujete off-roadovou výbavou, případně nechcete přespávat nebo máte děti a nechcete riskovat nachlazení (pokud jste však drsoni, můžete se svými potomky samozřejmě přijet i do TouaregOff-RoadCampu). Ráno na Vás bude čekat jednoduchá, ale přijemná off-roadová snídaně z polní vojenské kuchyně a potom jezdění v terénu. Předpokládaný konec kolem 16hod. O detailech obou setkáních budete ještě detailně informování.

A nyní to nejdůležitější: Ačkoliv bychom byli velmi, velmi rádi, kdyby na víkendové setkání mohli dorazit všichni naši členové, z organizačních, prostorových a technických důvodů je to prostě nereálné. Proto kapacita obou setkání bude striktně omezena. A to max. 30 Touaregů na každý termín. Aby to bylo úplně jasné tak na termín 13. – 14. 5. 30 Touaregů, na termín 15. 5. 30 Touaregů. Přihlášky jsou již otevřeny. Přihlašování a naplnění obou termínů proběhne formou „kdo dřív se přihlásí, ten jede“. Ještě jednou se omlouvám za případné znevýhodnění těch, kteří se nestačí přihlásit včas, nebo na které se již nedostane, máme bohužel určitě organizační a technicko-kapacitní hranice.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.